6 Punten PE Deal
* 6 CESGM-PE punten
* 6 ESG Webinars naar keuze
* 1 Kalenderjaar geldig
* 1 Factuur
* €74,- per punt
Heb je in 2024 het Certificaat ESG Management behaald dan dien je, om deze certificering te behouden, jouw kennis voortdurend te vernieuwen en te verdiepen. Door deel te nemen aan de ESG webinars blijf je niet alleen gecertificeerd, maar blijf je ook op de hoogte van de laatste ontwikkelingen binnen jouw vakgebied. Je dient minimaal 6 CESGM PE Punten te behalen in 2025 om jouw certificering te behouden (zie ook Stichting Curae Futurum).
Ook als je het Certificaat ESG Management niet hebt behaald, is inschrijving voor de ESG webinars mogelijk.
De ESG webinars zijn verdiepend en betreffen thema's die je in de praktijk regelmatig tegenkomt bij de implementatie van een ESG-strategie. De webinars houden uiteraard rekening met EU Omnibus-regeling.
De webinars worden live online gegeven zodat je vragen kan stellen aan de betreffende docent.
De ESG webinars kan je los bestellen, maar je kan ook 6 webinars in één keer aanschaffen met de CESGM-PE Deal 6 punten.
Wil je zelfs meer dan 6 webinars in één keer aanschaffen? Ook dit is mogelijk voor meer informatie neem contact op met onze accountmanager, Carola van Rijn (c.v.rijn@sdu.nl / 070 378 99 69).
CESGM-PE Deal kent de volgende voordelen:
Heb je vragen over de CESGM PE-Deal of wil je meer dan 6 webinars in een keer aanschaffen? Onze collega Carola helpt je graag verder!
Tel: 070 378 99 69
e-mail: c.v.rijn@sdu.nl